Завантаження...
Послуги та ціни
Рентген

Рентген у Тернополі: усі види цифрової рентгенографії

Цифрова рентгенографія (комп'ютерний рентген) — сучасний метод променевої діагностики структури анатомічних об'єктів з подальшим цифровим обробленням отриманого зображення. Багаторазово перевершує аналогову рентгенографію за швидкістю обстеження, діагностичними можливостями і рівнем безпеки. Цифровий знімок виходить майже миттєво, відрізняється високою якістю роздільної здатності та є більш інформативним.

Діапазон обстежень на цифрових рентген-апаратах достатньо великий і дає змогу діагностувати навіть такі патології, які раніше виявлялися складними, нерідко інвазивними методами.

рентген тернопіль

Пройти цифрову рентгенографію в Тернополі можна в медичному центрі «Віасан».

На сучасному апараті AGFA DR 400 (Бельгія). За попереднім записом.

Діагностику проводять висококваліфіковані рентгенологи.

Цифрова рентгенографія

Принцип комп'ютерного рентгену полягає в скануванні анатомічних структур за допомогою рентгенівських або γ-променів з подальшим оцифровуванням отриманого зображення. На відміну від класичного рентгену, при цифровій рентгенографії відбиток фіксується не на рентгенівській плівці, а на високочутливому детекторі випромінювання. Це дає змогу суттєво знизити час експозиції, променеве навантаження та отримати знімок дуже високої якості.

Переваги

Нові технології та якісне обладнання принципово значущі в діагностиці. Аналогова пряма рентгенографія багато в чому поступається цифровій, тому дедалі більше медичних центрів відмовляються від плівок, реактивів і проявних кімнат, пропонуючи своїм пацієнтам рентгенівське обстеження іншого, прогресивнішого формату – високоточне, швидке, комфортне та більш безпечне.

Цифровий рентген апарат AGFA DR 400 – це:

•      оперативність та менше опромінення — знімок робиться всього за кілька секунд;

•      комфорт — аплікації можна виконувати, коли пацієнт сидить, стоїть або лежить;

•      висока якість знімків, збереження їх на надійних електронних носіях (CD-диск);

•      можливість збільшити знімок, візуалізувати найдрібніші деталі, розглянути сумнівні ділянки;

•      простота у виконанні та широкі діагностичні можливості.

Дає змогу:

•      оцінити кісткові структури та внутрішні органи;

•      виявити новоутворення й метастази;

•      оперативно виявити невідоме вогнище запального процесу;

•      діагностувати вроджені аномалії розвитку хребта;

•      виявити захворювання опорно-рухової системи;

•      визначити та диференціювати патології в будь-якій частині тіла (легені, ребра, череп, суглобові зчленування, кістки, черевна порожнина, малий таз тощо);

•      установити місцезнаходження сторонніх тіл в організмі. 

Підготовка

Найчастіше особливої ​​підготовки не потрібно, крім досліджень із застосуванням контрастної речовини та обстеження черевної порожнини. Про нюанси підготовки кожного пацієнта інформують індивідуально.

Показання/протипоказання

Цифрова рентгенографія широко використовується для діагностики в різних галузях медицини – неврології, травматології, ортопедії, ревматології, гінекології, пульмонології, ендокринології, отоларингології, стоматології.

Як обов'язковий профілактичний скринінг органів грудної порожнини для раннього виявлення туберкульозу та раку легень (флюорографія).

Абсолютних протипоказань до цифрової рентгенографії немає. Відносними є вагітність, період лактації та дитячий вік. Проте будь-яке рентгенологічне обстеження має бути обґрунтоване лікарем.

Ціни
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
узд тернопіль, рентген тернопіль
Цибульська Мар'яна Олександрівна
лікар з ультразвукової діагностики, рентгенолог вищої категорії
22
роки досвіду