Завантаження...
Послуги та ціни
Підбір контактних лінз

Підбір контактних лінз у Тернополі

Використання контактних лінз – один з найбільш ефективних методів коригування зору. І чи не найважливіший момент тут – підбір лінз з урахуванням низки параметрів. Зробити це самостійно пацієнт не зможе. Так само як і не достатньо для придбання лінз звичайного висновку з діагнозом від попередніх звернень. Лише за допомогою спеціальних апаратів лікар-офтальмолог може визначити параметри, необхідні для призначення лінз.контактні лінзи тернопіль

Як відбувається підбір контактних лінз?

Використовуючи авторефрактометр, офтальмолог насамперед має виміряти кривизну рогівки ока, що дасть змогу визначити розмір та базову кривизну лінз для конкретного пацієнта. Якщо цей крок оминути, обрані лінзи можуть навіть пошкодити рогівку або ж просто будуть спричиняти дискомфорт у користуванні.

На авторефрактометрі визначається також об’єктивна рефракція зору та наявність чи відсутність астигматизму.

Окрім того, лікар має провести біомікроскопію та перевірити стабільність слізної плівки.

Якщо очі пацієнта сухі, офтальмолог може виключити варіант використання контактних лінз, натомість порадити окуляри. При недостатньому зволоженні, яке, однак, не турбує пацієнта, фахівець призначить спеціальні лінзи, які містять зволожуючий агент, або ж зволожуючі краплі для очей.

Біомікроскопія проводиться з використанням біомікроскопа – щілинної лампи – і дає змогу перевірити загальний стан рогівки, кон’юнктиви, повік (саме тих ділянок, які торкаються лінзи) на наявність пошкоджень і запалення. Якщо на цьому етапі виявлено запальні процеси, кон’юнктивіт, кератит та інші захворювання, лікар призначить терапію, а підбір контактних лінз можна буде продовжити після лікування.

Якщо попередні етапи не виявили жодних протипоказань, пацієнт може переходити до обговорення з лікарем типу контактних лінз та режиму їх заміни (щодня, раз на місяць, раз на 3 місяці).

Примірювання лінз

Після того, як усі дані зібрано, починається примірювання пробних лінз. Лікар обережно надягне їх, після чого пацієнт має 10 хвилин на звикання. На цьому етапі знову ж за допомогою щілинної лампи можна перевірити рухливість лінз та посадку на оці. Перевіряється також гострота зору вже в контактних лінзах.

Пацієнта вчать правильно надягати і знімати лінзи, розповідають про догляд за ними і за очима.

Лише після цього лікар може виписати рецепт на лінзи, у якому буде вказано такі дані:

  • оптична сила в діоптріях (Sph);
  • діаметр (DIA);
  • базова кривизна (BC). 

Після підбору лінз необхідно ще 2-4 відвідування офтальмолога, аби він міг упевнитися у відсутності дискомфорту для пацієнта та шкідливого впливу лінз на очі.

Підбір контактних лінз у медичному центрі «Віасан»

Лікарі медичного центру «Віасан» у Тернополі проводять індивідуальний підбір контактних лінз з використанням надсучасного офтальмологічного обладнання, залучаючи при цьому свій багаторічний досвід і високий професіоналізм. Ми робимо все, аби ваші очі були здоровими, а зір – чітким.

Ціни
  • Підбір м'яких контактних лінз 300.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
офтальмолог тернопіль
Попович Марія Ярославівна
лікар-офтальмолог вищої категорії
39
років досвіду
офтальмохірург тернопіль
Ганжа Віктор Анатолійович
лікар-офтальмолог, офтальмохірург вищої категорії
15
років досвіду