Завантаження...
Послуги та ціни
Ендокринологія

Ендокринологія, як напрямок роботи медичного центру «Віасан», зосереджена на вчасному виявленні і лікуванні захворювань ендокринної системи у дорослих та дітей.

Підступність даних захворювань полягає в їх безсимптомному перебігу, схожістю з іншими патологіями і великим ризиком незворотних змін в функціонуванні організму людини, які потребуватимуть складного, тривалого, часто пожиттєвого лікування.Кому і коли варто звертатись до лікаря-ендокринолога?

 

Обов'язковою є консультація лікаря-ендокринолога пацієнтам з надлишковою вагою; жінкам, які планують вагітніти; людям з підвищеним артеріальним тиском; жінкам в період менопаузи; чоловікам в період андропаузи; родичам людей з цукровим діабетом, раком щитовидної залози; спортсменам, які приймають гормони для швидкого досягнення поставлених цілей.

Якщо ви належете до вищепереліченого списку, лікарі медичного центру «Віасан» закликають вас звернутись на профілактичний огляд та здати базові лабораторні аналізи. Вчасне виявлення проблеми, на досимптомній стадії, допоможе попередити подальший розвиток захворювання і зменшити ризик ускладнення. 

Симптоми, при наявності яких варто не зволікати з консультацією лікаря-ендокринолога: відчуття «клубка в горлі», загальна слабкість, сонливість, швидка втомлюваність, апатія, сухість шкіри, ламкість нігтів та волосся, різка зміна ваги, пришвидшений пульс, тремор, підвищення артеріального тиску, яке тяжко піддається корекції, сухість очей, відчуття спраги, у жінок: порушення менструального циклу, невдалі спроби завагітніти, поява виділень з молочних залоз поза вагітністю, рання менопауза (до 50 років), надлишковий ріст волосся по тілу, у чоловіків: зниження лібідо і потенції, збільшення молочних залоз, випадіння волосся на обличчі та тілі.

Що стосується дітей, якщо спостерігається постійна спрага, підвищення апетиту, втрата маси тіла, нічне нетримання сечі, затримка розумового чи фізичного розвитку, немотивована млявість, сонливість, погана активність дитини, пізнє прорізання зубів, в такому випадку обов'язковою є консультація дитячого лікаря-ендокринолога.

 

Діагностика і лікування ендокринологічних захворювань

 

Звернувшись за допомогою до медичного центру «Віасан», ви отримаєте кваліфіковану консультацію досвідчених лікарів-ендокринологів та широкий спектр послуг, від діагностики, до лікування.

Використовуючи західноєвропейські та американські протоколи, лікарі центру надають допомогу при:

 • захворюваннях щитовидної залози: гіпотиреоз, тиреотоксикоз, хронічний аутоімунний тиреоїдит, ендемічний зоб, вузловий зоб, новоутворення щитовидної залози;
 • цукровому діабеті 1-го і 2-го типів, його ускладненнях;
 • ожирінні і порушеному обміну речовин;
 • новоутвореннях ендокринної системи;
 • аденомі гіпофізу, гіпопітуїтаризмі;
 • нецукровому діабеті;
 • остеопорозі;
 • захворюваннях паращитовидних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз);
 • новоутвореннях наднирників;
 • патології фізичного та статевого розвитку дитини.

Спільно з суміжними лікарями, акушер-гінекологами і урологами медичного центру «Віасан», надають допомогу при безплідді, проблемах зі статевими гормонами, менопаузі, андропаузі.

 

Записатись на прийом до лікаря-ендокринолога у м. Тернопіль можна за тел.:

+38 (0352) 52-55-58; +38 (098) 452-55-58; +38 (095) 252-55-58. 

Ціни
 • Консультація ендокринолога, первинна 500.00 грн. Оформити замовлення
  Консультація ендокринолога, повторна 400.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
ендокринолог Тернопіль
Височина Олена Олександрівна
лікар-ендокринолог вищої категорії
37
років досвіду
ендокринолог тернопіль
Баришева Вікторія Григорівна
Медичний директор, лікар-ендокринолог вищої категорії
32
роки досвіду