Завантаження...
Послуги та ціни
Моделюючий масаж

Моделюючий масаж – здоровий спосіб покращення фігури

Моделюючий масаж робиться локально з метою покращення певних зон тіла. Частіше це застосовується для людей з зайвою вагою, розтяжками, набряклими ділянками. Масажна техніка дозволяє зменшити жировий прошарок, поліпшити шкіру та змоделювати більш стрункий, жіночний або чоловічий силует.

Основними протипоказами є:

  • захворювання судин;
  • вагітність;
  • певні серцеві захворювання;
  • дерматологічні хвороби.

Методика проведення моделюючого масажу

Основними в такому масажі є кругові рухи, натиски, а також інтенсивні розтирання. Відчуття дуже приємні, інтенсивність техніки дарує тілу легкість та тонус, дуже бадьорий внутрішній стан. Застосовуються масла для догляду за шкірою. Середня тривалість сеансу 45-60 хв.

В результаті покращується вивід лімфи, розщеплюються жирові клітини верхнього підшкірного шару. Таким чином, вдається схуднути, зробити тіло пружним та підтягнутим, позбавитись від зайвого жиру на конкретних ділянках. Наприклад, коли жінка прагне мати тоншу талію, але не хоче зменшувати бюст.

Лікарі звертають увагу на те, що моделюючий масаж – найздоровіший спосіб схуднення, тому що відбувається здорове розщеплення ліпідних клітин. Не доводиться позбавляти організм якісного харчування. До того ж, масаж розслабляє та покращує настрій.

 

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!


Ціни
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги