Завантаження...
Послуги та ціни
Дерматовенерологія

Даний напрямок медицини включає діагностику, лікування і профілактику шкірних захворювань, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Мати здорову шкіру, красиве сяюче волосся та міцні нігті – абсолютно зрозуміле і правильне бажання кожного. Лікарі-дерматологи медичного центру «Віасан» пропонують широкий спектр діагностичних та лікувальних послуг, які надаються з дотриманням українських та європейських протоколів.Коли варто звертатись до лікаря-дерматовенеролога?


Дерматовенеролог – спеціаліст, який займається захворюваннями шкіри, волосся та нігтів. Також лікуванням венеричних захворювань, які передаються при безпосередньому контакті через слизові оболонки.

Записатись до даного спеціаліста варто при:

 • появі почервоніння, свербіння шкіри;
 • запальних процесах;
 • появі пухирців, виразок, ерозій, інших утворень на шкірі чи слизових;
 • великій кількості невусів (родимок), зміні їх зовнішнього вигляду;
 • зміні структури волосся, нігтів;
 • незвичних виділеннях із статевих шляхів;
 • проблемах з сечопуском.

Також варто звернутись до лікаря-дерматовенеролога медичного центру «Віасан» у ході комплексної діагностики причин безпліддя. Після консультації, пара здає аналізи на найпоширеніші статеві інфекції. У разі позитивного результату призначається лікування, спрямоване на знищення виявлених збудників. Після цього фертильність відновлюється через кілька тижнів або місяців, якщо інфекції не викликали змін, які потребуватимуть подальшого лікування у вузькопрофільних спеціалістів.

При відсутності будь яких скаргрекомендується щорічний профілактичний огляд, який дозволить переконатися у відсутності дерматовенерологічних захворювань або вчасно їх виявити та пройти необхідне лікування, не допустивши розвитку ускладнень.


Діагностика і лікування шкірних захворювань


Звична консультація лікаря-дерматовенеролога медичного центру «Віасан» триває до 30 хвилин та включає в себе збір скарг пацієнта, ознайомлення з його історією хвороби, загальний огляд шкірного покриву, встановлення попереднього діагнозу з призначенням схеми лікування.

При потребі, лікар проведе огляд шкіри лампою Вуда, виконає дерматоскопію новоутворень, призначить лабораторні дослідження та допоможе з забором матеріалу для мікологічного дослідження.

Люмінісцентна діагностика (огляд лампою Вуда) - використовується з метою швидкої діагностики таких інфекційних захворювань, як грибкові ураження шкіри, мікроспорія, кандидоз, лейкоплакія та інших. Досліджуються уражені частини шкіри, нігтів та волосся. Використовується у випадку появи запальних процесів на шкірі невідомого походження.

Дерматоскопія - застосовується для раннього виявлення структурних змін новоутворень шкіри, яких неможливо побачити неозброєним оком.

УЗД шкіри - один з найбільш інноваційних і затребуваних методів діагностики, суть якого полягає в візуальній оцінці шкіри глибиною до 10 мм, визначенні товщини епідермісу й дерми, їх щільності та інших характеристик.

Лабораторні дослідження необхідні для отримання повної картини про стан здоров'я пацієнта, постановки правильного діагнозу, призначення ефективної схеми лікування та контролю за перебігом захворювання.

У медичному центрі "Віасан" практикується міждисциплінарний підхід у лікуванні шкірних захворювань, спільно з ендокринологами, гастроентерологами, гінекологами та іншими спеціалістами центру, вам запропонують цілісний індивідуальний план лікування. Самі ж лікарі-дерматологи виконують процедури, які дозволяють вилікувати захворювання, позбутися його проявів та уникнути шрамів, рубців, чи інших естетичних дефектів.

Серед основних послуг:

 • видалення новоутворень шкіри хірургічним, радіохвильовим, лазерним чи кріохірургічним методом;
 • лазерне видалення судин;
 • лазерне видалення пігментних плям;
 • лазерна терапія акне;
 • лазерна епіляція;
 • лазерне омолодження шкіри.

Лазерні процедури у медичному центрі "Віасан" виконуються на новій інноваційній системі Motus AY, від компанії DEKA. Дана система не має собі рівних, адже в ній поєднано олександритовий та неодимовий лазери.

Олександритовий лазер за роки свого існування довів свою абсолютну ефективність в питанні видалення волосся. Технології, реалізовані в апараті Motus АY, дозволяють ефективно працювати з будь яким фототипом шкіри і волосся, включаючи навіть тонке і світле волосся. Фактично, жоден інший тип лазера не здатний об'єднати ефективне поглинання меланіну (при довжині хвилі 755 нм), високу пікову потужність (більше 6000 Вт) і можливість вибору імпульсу малої тривалості (до 2 мкс).

Неодимовий лазер довжиною хвилі 1064 нм здатний задовольнити будь які потреби в дерматології та інших напрямах естетичної медицини, серед основних: усунення судинних патологій (лазер впливає на венозні і артеріальні утворення, стимулюючи внутрішньосудинну коагуляцію, в результаті якої судини "запаюються" зсередини), лазерне неаблятивне омолодження шкіри (вплив лазера на шкіру активує формування нового колагеново-еластичного каркасу, який заміщує старі волокна), терапія акне (лазер руйнує білкову оболонку патогенної мікрофлори - збудників інфекції, за рахунок чого відбувається стерилізація запалених ділянок і подальше усунення всіх симптомів захворювання, як зовнішніх, так і внутрішніх, таким чином, володіючи бактерицидним ефектом, неодимовий лазер знімає запалення сальних залоз на будь якому етапі розвитку).


Записатись на прийом до лікаря-дерматовенеролога у м. Тернопіль можна за тел.:

+38 (0352) 52-55-58; +38 (098) 452-55-58; +38 (095) 252-55-58. 

Лікарі
дерматолог Тернопіль
Старицька Лілія Анатоліївна
лікар-дерматовенеролог вищої категорії
21
рік досвіду
Ціни
 • Консультація лікаря-дерматовенеролога 350.00 грн. Оформити замовлення
  Дерматоскопія 250.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги