Завантаження...

Послуги та ціни

Кардіологія

Захворювання серцево-судинної системи – найбільш поширені в Україні та світі. Згідно з останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щороку від даних захворювань помирає більше 17 мільйонів людей. Якщо раніше в «зоні ризику» були люди середнього і старшого віку, то тепер – і молоді люди, які все частіше звертаються до лікаря зі скаргами на біль в ділянці серця.
кардіолог у Тернополі


Сучасний темп життя, а саме розвиток комп’ютерних технологій, які призвели до малорухливого способу життя, постійний стрес, погана екологія, куріння, зловживання алкоголем – основні фактори ризику, які можуть спричинити виникнення проблем даного розділу медицини.

Лікарі-кардіологи медичного центру «ВІАСАН» допоможуть вам вчасно виявити будь які зміни в роботі серцево-судинної системи та запропонують ефективні шляхи вирішення проблеми різної складності.

Під час прийому, лікар-кардіолог уважно вислухає ваші скарги, вияснить з якого часу почало турбувати захворювання, відслідкує його динаміку. Після вимірювання артеріального тиску, вдасться до фізичних методів медичної діагностики. Не соромтесь задавати будь які питання, адже кожна дрібниця для вас, може стати зачіпкою для лікуючого лікаря.
кардіолог ТернопільПослуги приватного лікаря-кардіолога: ЕКГ, УЗД серця, холтерівський моніторинг

Відвідавши лікаря-кардіолога медичного центру «ВІАСАН», ви отримаєте фахову консультацію, індивідуально-розроблену медикаментозну схему лікування та загальні рекомендації з правильного способу життя, які допоможуть вам знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, чи уникнути рецидиву захворювання.

Також, до ваших послуг сучасне діагностичне обладнання останнього покоління, яке дозволяє виявити захворювання навіть на ранніх стадіях його розвитку.

Серед основних послуг: • консультативний прийом та огляд лікаря-кардіолога;
 • інструментальне дослідження, в тому числі ЕКГ, ЕХО-КГ (УЗД серця), Добовий моніторинг ЕКГ і АТ за Холтером;
 • лабораторні дослідження.

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

Лікарі
Галушка Ірина Романівна
лікар-кардіолог
8
років досвіду
Ціни
 • Консультація лікаря-кардіолога 300.00 грн. Оформити замовлення
  ЕКГ 100.00 грн. Оформити замовлення
  ЕКГ з розшифруванням 150.00 грн. Оформити замовлення
  Добовий моніторинг ЕКГ за Холтером 500.00 грн. Оформити замовлення
  Добовий моніторинг ЕКГ та АТ 700.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги