Завантаження...
Послуги та ціни
Кардіологія

Захворювання серцево-судинної системи – найбільш поширені в Україні та світі. Згідно з останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щороку від даних захворювань помирає більше 17 мільйонів людей. Якщо раніше в «зоні ризику» були люди середнього і старшого віку, то тепер – і молоді люди, які все частіше звертаються до лікаря зі скаргами на біль в ділянці серця.

У медичному центрі «Віасан», що у м. Тернопіль, доступний широкий спектр лабораторних досліджень та методів функціональної діагностики, які дозволяють об’єктивно оцінити стан серцево-судинної системи та запропонувати ефективну, індивідуально-розроблену схему лікування.

 


Коли варто звертатись до лікаря-кардіолога?

 

Малорухливий спосіб життя, постійні стреси, зловживання алкоголем, паління, ожиріння, підвищений рівень холестерину в крові, цукровий діабет та спадкова схильність – основні фактори ризику, при наявності яких потрібно щороку відвідувати лікаря-кардіолога з профілактичною метою.

Симптоми серцево-судинних захворювань, які потребують негайного звернення до лікаря-кардіолога:

 • болі в ділянці серця, незалежно від їх інтенсивності, тривалості та характеру;
 • відчуття нестачі повітря і пов'язані з цим напади запаморочення, слабкість;
 • перебої в роботі серця: раптове серцебиття, завмирання ритму, сильні поштовхи або «тріпотіння»;
 • пришвидшений або сповільнений пульс;
 • підвищений або знижений артеріальний тиск;
 • задишка, не пов'язана з фізичним навантаженням.

 

Діагностика і лікування серцево-судинних захворювань

 

У медичному центрі «Віасан» доступні сучасні методи обстеження серця та судин, які дозволяють діагностувати як серйозні захворювання, так і початкові, доклінічні форми дисфункції серцево-судинної системи.

Електрокардіографія (ЕКГ) – один з основних діагностичних методів в кардіології, який полягає в реєстрації електричних імпульсів, що виникають при роботі серця. ЕКГ дозволяє виявити широкий спектр патологій, від порушень ритму – до інфаркту міокарда.

Добовий моніторинг ЕКГ та артеріального тиску (АТ) – дозволяє відслідкувати найменші зміни в роботі серця і артеріального тиску протягом всього дня при звичній для пацієнта активності.

УЗД серця (ЕХО-КГ) – ультразвукове дослідження роботи серця, яке включає  визначення його об’єму, розміру порожнин, товщини стінок, структурних змін клапанів та інших частин серця.

УЗД судин – ультразвукове дослідження судин передбачає вивчення напрямку і швидкості кровотоку, стану і прохідності вен і артерій, дозволяє виявити судинну патологію.

Вибір лікування для хворих з серцево-судинною патологією залежить від виставленого діагнозу. До консервативних методів допомоги відносять нормалізацію харчування, корекцію способу життя, активності, призначення медикаментозної терапії. Хірургічне лікування призначається в тому випадку, коли препарати не можуть забезпечити потрібного ефекту.

 

Записатись на прийом до лікаря-кардіолога у м. Тернопіль можна за тел.:

+38 (0352) 52-55-58; +38 (098) 452-55-58; +38 (095) 252-55-58. 


Лікарі
функціональна діагностика, узд серця, добовий холтер моніторинг, спірографія
Перець Ольга Павлівна
лікар з функціональної діагностики вищої категорії
19
років досвіду
кардіолог Тернопіль
Галушка Ірина Романівна
лікар-кардіолог
12
роки досвіду
Ціни
 • Консультація лікаря-кардіолога 350.00 грн. Оформити замовлення
  ЕКГ 120.00 грн. Оформити замовлення
  ЕКГ з розшифруванням 165.00 грн. Оформити замовлення
  Добовий моніторинг ЕКГ за Холтером 550.00 грн. Оформити замовлення
  Добовий моніторинг ЕКГ та АТ 750.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги